Pratenichki sostav
 
LEGJISLATURA E DEPUTETËVE


GRUPI I DEPUTETËVE I KUVENDIT TË REPUBLIKËS SË MAQEDONISË PËR BASHKËPUNIM ME PARLAMENTET E VENDEVE TË LINDJES SË AFËRME DHE TË MESME

 

 Kryetar:  NIKOLLA APOSTOLLOVSKI

 Anëtarë:  SLLAVICA GRKOVSKA
                   RISTANA LLALLÇEVSKA
                   ÇEDOMIR KRALEVSKI
                   SILVIE SALIU
                   ANGELLKA PEEVA-LAURENTIQ
                   FATMIR HASANI

 
a

Na ndiqni në:

Ueb faqja e Kuvendi përdor biskotat (cookies).

Biskotat (cookies) përdoren për të përmirësuar përvojën Tuaj të përdoruesit.