Pratenichki sostav
 
LEGJISLATURA E DEPUTETËVE


GRUPI I DEPUTETËVE I KUVENDIT TË REPUBLIKËS SË MAQEDONISË PËR BASHKËPUNIM ME PARLAMENTET E VENDEVE BALTIKE: ESTONIA, LETONIA DHE LITUANIA


 

  Kryetar:  RISTE BISLIMOVSKI

 Anëtarë:  ANGEL DIMITROV
                    ZORAN KRSTEVSKI
                    ZHARKO KARAXHOSKI
                    NAZLIE DAUTI
                    RUZHDI MATOSHI
                    PETAR APOSTOLLOV

 
a

Na ndiqni në:

Ueb faqja e Kuvendi përdor biskotat (cookies).

Biskotat (cookies) përdoren për të përmirësuar përvojën Tuaj të përdoruesit.