Pratenichki sostav
 
LEGJISLATURA E DEPUTETËVE


GRUPI I DEPUTETËVE I KUVENDIT TË REPUBLIKËS SË MAQEDONISË PËR BASHKËPUNIM ME PARLAMENTIN E SERBISË DHE MALIT TË ZI

 

Kryetar:  PETAR APOSTOLLOV

Anëtarë: VANÇO GJORGIEV
                 IVAN STOILKOVIQ
                 GJORGJI OROVÇANEC
                 ZHARKO KARAXHOSKI
                 NAZLIE DAUTI
                 ZUDI XHELILI

 
a

Na ndiqni në:

Ueb faqja e Kuvendi përdor biskotat (cookies).

Biskotat (cookies) përdoren për të përmirësuar përvojën Tuaj të përdoruesit.